Wirujące światła nad Woźnikami

To było bardzo dziwne zjawisko. Miało miejsce w roku 2008. Przebywałam wtedy na podwórku w domu rodzinnym, był wieczór, może około godziny 21. Niebo było zachmurzone, nie było widać gwiazd jak to zwykle bywa przy bezchmurnych nocach. Moją uwagę zwróciły dziwne, jakby wirujące światła znajdujące się nad chmurami a ich blask sięgał spod chmur. Wyglądało to tak jakby kilka świateł kręciło się w kółko. Na początku myślałam że to może samolot, potem próbowałam upodobnić to do blasków piorunów ale nie było burzy. Nie pamiętam jak długo mogło to trwać, widzieli to też moi rodzice ale nie zwracali na to uwagi, tata stwierdził że to na pewno samoloty ale to w ogóle nie przypominało migających światełek przy tych obiektach.

Opis załączników (jeśli są, będą zaprezentowane pod treścią relacji):
Data obserwacji: sierpień 2008
Miejscowość: Woźniki ,gm. Zapolice (łódzkie)
Opis obiektu: Światła wirujące wokół własnej osi.
Czy zauważono jakieś istoty: nie
Liczba świadków:
Czas trwania obserwacji:
Źródło:

5 komentarzy do “Wirujące światła nad Woźnikami”

 1. Ten wpis to totalna bzdura.Światła o jakich jest mowa były w tamtych latach w okresie wakacyjnym wieczorami generowane z silnej lampy halogenowej z obrotowym rzutnikiem z dachu restauracji w pobliskich Zapolicach.Były one widoczne z daleka,strumień swiatła był skierowany w niebo a obrotowy rzutnik z lusterkami w środku tworzył na niebie punkty światła,które obracały się wokół.Jeśli tak wyglądają te wasze niby rzetelne opisy to gratuluje.Jacyś ciemni ludzie nie potrafią rozróżnić sztucznego swiatła a wy opisujecie te bzdury na resorach jako UFO lub inne nadprzyrodzone zjawiska.

  Odpowiedz
  • Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś, to spieszymy poinformować, że to nie jest żaden “nasz wpis” tylko relacja nadesłana przez świadka, osobę która takie coś zauważyła, nie potrafiła tego zaklasyfikować, ergo, uznała to za NOL-a. UFO-Relacje to nie jest kolejny portal, na którym publikuje się jakieś redagowane artykuły, tylko baza relacji, o czym zresztą informuje podpis w logo. Relacje tutaj nadsyłają świadkowie, a jeśli jakaś relacja jest opracowywana na podstawie innych źródeł, to wtedy dodany jest stosowny dopisek z listą źródeł. A ten atakujący ton to już mogłeś sobie darować.

   Odpowiedz
 2. Witam,obserwuje waszą stronę i czytam każdą z przedstawionych relacji.Kilka tygodni temu wysłałem na maila Radia Paranormalium obszernego maila z opisem dwóch naprawdę ciekawych zdarzeń z przed lat z miejscowości Koszęcin.Są to opisy powtarzalnych zdarzeń,które były obserwowane przez ludność z tamtych terenów. Nikt nawet nie odpisał o publikacji nie wspominając.A relacje są naprawdę interesujące i przede wszystkim wiarygodne.Przez lata obserwatorami występujących tu zjawisk było wielu świadków.Wiec nie jest to temat zmyślony czy napisany dla żartu.Zdarzenia mogą mieć związek z relacją opisaną u was na stronie.Dotyczy ona zdarzeń spotkania dziwnych istot w Koszęcinie w 2010 roku. Jeśli jesteście państwo zainteresowani tematem mogę przesłać maila ponownie na wskazanego maila. Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Korespondencję mamy zapisaną, relacje prawdopodobnie będą prezentowane w podcaście “Mówią Świadkowie” i w późniejszym czasie zostaną zaprezentowane również tutaj. Zwracamy jednak uwagę, że tak obszerna korespondencja przed opublikowaniem wymaga zredagowania, a na to potrzeba czasu. Nie mamy również obowiązku odpisywać na wszystkie wiadomości, szczególnie zaś mając na względzie dużą ilość docierającej do nas korespondencji i konieczność ogarnięcia nie tylko maila, ale również tego co się pojawia na serwisach i profilach Radia Paranormalium i UFO-Relacje.pl, udzielanie odpowiedzi na każdą jedną wiadomość byłoby bardzo trudne do wykonania.

   Odpowiedz
 3. Witam.Dziękuje za wiadomość w komentarzu.Cieszę się,że mój mail nie przepadł i że pojawi się relacja dotycząca tych zdarzeń tym bardziej,że wg mnie są one bardzo ciekawe i przede wszystkim wiarygodne.Chciałbym tutaj zwrócić się z niewielką prośbą.Czy istnieje szansa powiadomić mnie o terminie publikacji?Byłbym zobowiązany choć zdaje sobie sprawę,że nie należy to do państwa obowiązków. Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!