Bliskie spotkanie w Linówku w 1984 roku

Świadkami tego zdarzenia była trójka dzieci w wieku 5-8 lat, która ok. godz. 14-tej, w słoneczną pogodę ślizgała się po zamarzniętym lodzie na łące w Borach Tucholskich. W pewnej chwili, w odległości ok. 60 m od siebie zauważyły czarną postać z  okrągłym, białym kapeluszem – duży “niby słupek” z talerzem. Gdy przestraszone dzieci zaczęły uciekać w stronę domu tuż nad nimi, na wysokości połowy brzozy pojawił się ciemny obiekt przypominający swym wyglądem stojące jajo. Obiekt następnie obniżył się do ziemi i po drabince zeszła istota, wysoka na ok. 120 cm, o długich rękach i stalowo-metalicznym kolorze. Istota początkowo zaczęła iść w kierunku dzieci, następnie wróciła do obiektu, a ten zaczął płynnymi ruchami raz wyżej, raz niżej posuwać się brzegiem lasu za dziećmi i gdzieś zniknął. Po ok. godzinie dzieci z krewnym wrócili w miejsce obserwacji, ale oprócz śladów na śniegu uciekających dzieci, nic nie znaleźli

Opis załączników (jeśli są, będą zaprezentowane pod treścią relacji):
Rysunki wykonane przez małoletnich świadków: wygląd obiektu oraz jednej z istot (za: Spotkania z Nieznanym, UFO nad Polską)
Data obserwacji: 19 luty 1984
Miejscowość: Linówek (kujawsko-pomorskie)
Opis obiektu: Ciemny obiekt przypominającym swym wyglądem stojące jajo
Czy zauważono jakieś istoty: tak
Liczba świadków: 3
Czas trwania obserwacji: kilkanaście minut
Źródło: Opracował Marcin Stachurski. Na podstawie: Arek Miazga - "Zapomniane Bliskie Spotkanie CE-3 w Linówku?" www.arekmiazga.blogspot.com art. z dnia 30.04.2013 r.; Arek Miazga - "Linówek CE-3 (1984) nowe fakty" - www.arekmiazga.blogspot.com art. z dnia 19.02.2015 r.

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!