Niezidentyfikowany obiekt nad Miechowem-Charsznicą (małopolskie), styczeń 2019

Obiekt Pojawił się w okolicy stycznia 2018 roku. Kierunek północ. Obiekt pojawia się nagle, czasami widać dolatujące czerwone jaskrawe światło do miejsca zdarzenia. Po kilku minutach zapalają się dwie jasne kule.  Jedna jest większa, a druga mniejsza poniżej. Ta poniżej znika i się pojawia kilkakrotnie. Trwa to codziennie w tym samym miejscu. Dodam że gdy nastaje Zimowy okres pojawiają się zaraz po zachodzie słońca, w okresie letnim jest to około godz: 23:00. Trwa to czasami od 20 min. do 1 h. W okolicy są domy, ale nie ma tam nikt tak potężnego źródła światła. ( sprawdziłam to!) Nie ma lamp, wszystko dzieje się w polach. Brak tam ruchliwej szosy. W okresie letnim obiekt jest późniejszą porą, gdyż ludzie wtedy pracują ciągnikami na polach do późnych godzin wieczornych. Rzadko obserwuję ich brak.

Opis załączników (jeśli są, będą zaprezentowane pod treścią relacji):
Zdjęcie zostało zrobione zimą w zeszłym roku 2018.Na zdjęciu widać aż 7 obiektów. Kilka mniejszych jasnych kul tworzących obiekt jakby statku UFO. Od tamtej pory nie udało mi się zrobić podobnego zdjęcia, ale posiadam inne
Data obserwacji: 10 styczeń 2019
Miejscowość: Miechów-Charsznica (małopolskie)
Opis obiektu: Dwie bardzo jaskrawe kule o kolorze białym. Pulsujące. Nie poruszają się. Czasami widać kulę światła o kolorze jaskrawo-czerwonym która dolatuje do miejsca zdarzenia od strony wchodniej.
Czy zauważono jakieś istoty: nie
Liczba świadków: 7
Czas trwania obserwacji: 20 min. do 1 h.
Źródło:

2 komentarze do “Niezidentyfikowany obiekt nad Miechowem-Charsznicą (małopolskie), styczeń 2019”

  1. “Od tamtej pory nie udało mi się zrobić podobnego zdjęcia, ale posiadam inne” – czy może nam Pani udostępnić te zdjęcia?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!