UFO w okolicach Środy Śląskiej w 1993 r.

We wrześniu lub październiku 1993 roku małżeństwo jechało samochodem z Legnicy do Wrocławia. Po godzinie 5 rano dojeżdżali do Środy Śląskiej, gdy w pewnej chwili A.K. zauważyła w kierunku północnym, po lewej stronie drogi ciemny owal, który podchodził do lądowania i natychmiast zwróciła mężowi na niego uwagę. Świadkowie nieco zwolnili jazdę samochodem i przyglądali się obiektowi. Był to metaliczno biały owal o dość dużych rozmiarach, w którego dolnej części ciągnął się pas okrągłych, bardzo jasnych iluminatorów. Obiekt otaczała spora i wyraźnie widoczna mlecznobiała łuna. Obiekt wylądował bardzo powoli niedaleko drogi, zataczając kilka spiralnych kręgów. W chwili, gdy dotknął ziemi w powietrze wzbiły się tumany kurzu. Świadkowie przerażeni obserwowanym obiektem oraz  faktem, że w trakcie obserwacji dookoła świeciło pustką i nie przejechał tą niemal zawsze zatłoczoną drogą żaden samochód, natychmiast odjechali z miejsca obserwacji.

Opis załączników (jeśli są, będą zaprezentowane pod treścią relacji):
Data obserwacji: 1993
Miejscowość: Środa Śląska (dolnośląskie)
Opis obiektu: Metaliczno biały owal o dość dużych rozmiarach, w którego dolnej części ciągnął się pas okrągłych, bardzo jasnych iluminatorów. Obiekt otaczała spora i wyraźnie widoczna mlecznobiała łuna
Czy zauważono jakieś istoty: nie
Liczba świadków: 2
Czas trwania obserwacji: kilka minut
Źródło: Opracował Marcin Stachurski. Na podstawie: Damian Trela - "W magicznej krainie Oz" - kwartalnik UFO nr 59 (3/2004)

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!