Obserwacja grupy świateł przemieszczających się po nocnym niebie w miejscowości Zbęchy Pole 28 listopada 2019 r.

Mieszkam na wsi i mam znakomite warunki do obserwowania nocnego nieba a że od dziecka interesuję się UFO wyrobiłem sobie nawyk przy każdej okazji spogladania w gwiazdy i wypatrywania czegoś niezwykłego. Wychodząc z domu do pracy o 5:25 jak zwykle spojrzałem do góry i od razu zdziwiło mnie inne niż zwykle ułożenie gwiazd oraz ich jasność. Patrzyłem w górę jakieś 10 sekund czując że coś jest nie tak. Nagle jedna “gwiazda” poruszyła się, następnie kolejna i kolejna. Było ich tyle że ciężko mi je było policzyć. Poruszały się w sposób nie skoordynowany przypominający lot much. następnie parę z nich ułożyło się w Lini prostej i zaczęły przemieszczać się w Lini prostej na wschód, po kilku sekundach wszystkie obiekty były już w tej samej Lini i razem się przemieszczaly po czym straciłem je z oczu. Dodam tylko że około 60 kilometrów od mojej miejscowości znajduje się baza wojskowa w Krzesinach. Podsumowując obiekty były nieruchome przez 30.-40 sekund. Około 2 minut poruszały się po wschodniej części nieba w sposób nie skoordynowany. Około 30 s w formacji zmierzały na wschód. Kilka dni temu nad ranem były widziane myśliwce w moich okolicach i możliwe że ma to związek z tym co widziałem. Załączam artykuł.

 

https://wlopi.pl/najnowsze/wiadomosci/766-dwa-glosne-huki-o-poranku-zbudzily-tysiace-osob-video-przyklad

 

Opis załączników (jeśli są, będą zaprezentowane pod treścią relacji):
Data obserwacji: 28 listopad 2019
Miejscowość: Zbęchy pole (wielkopolskie)
Opis obiektu: Kule światła. Bez dzwięczne. Poruszały się najpierw chaotycznie następnie w formacji liniowej.
Czy zauważono jakieś istoty: nie
Liczba świadków:
Czas trwania obserwacji: 3 min
Źródło:

2 komentarze do “Obserwacja grupy świateł przemieszczających się po nocnym niebie w miejscowości Zbęchy Pole 28 listopada 2019 r.”

  1. Witam tez widziałem kilka razy dziwne obiekty a największy byl wielkości monety 5zl na tle gwiazd zatrzymal się na niebie i odleciał bylo dokładnie widać swiatla żółte i czerwone wokoło
    trwalo to około 4 sekundy w nocy .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!