Dwukrotna obserwacja półprzezroczystego UFO nad Tychami w 2019 roku

Relację przekazała słuchaczka Radia Paranormalium, po wysłuchaniu jednego z odcinków podcastu “Mówią Świadkowie”, poświęconego obserwacjom UFO. Słuchaczka dojeżdża do pracy autobusem. Zdarzenie miało miejsce w rejonie Hotelu “Tychy”, hipermarketu Auchan i budynku PKO. Pierwsza rzecz miała miejsce w okolicach maja 2019 roku. Nasza słuchaczka znajdowała się wówczas na przystanku autobusowym przy ulicy Dmowskiego, naprzeciwko piekarni. Było ok. godziny 9:00-9:20. Niebo jasne, niewielkie zachmurzenie.

Świadek spoglądała w niebo. Z jej punktu widzenia był widoczny wysoki blok mieszkalny. Nagle na niebie pojawiła się półprzezroczysta kula o wymiarach zbliżonych do długości parapetu okna mieszkalnego. Obiekt przemieszczał się nad blokiem i wyglądał jak balon lub meduza. Obiekt nagle się pojawił, przeleciał kilkanaście metrów i znikł.

Jakiś czas później, w okolicach czerwca lub lipca, słuchaczka wracając z pracy zobaczyła taki sam kulisty obiekt. Uderzające było to, że NOL leciał pod prąd, tj. przeciwnie do kierunku wiatru. Wiatr wiał od północy (tj. od strony Hotelu “Tychy”), kula zaś przemieszczała się w przeciwnym kierunku nad budynkiem PKO. Podobnie jak poprzednim razem, również i w tym przypadku obiekt nagle się pojawił i znikł po pokonaniu kilkunastu metrów. Również i wtedy pogoda była dobra, zachmurzenie małe.

Opis załączników (jeśli są, będą zaprezentowane pod treścią relacji):
Data obserwacji: 2019
Miejscowość: Tychy (śląskie)
Opis obiektu: Półprzezroczysta kula o wymiarach zbliżonych do długości parapetu okna mieszkalnego. Obiekt przemieszczał się nad blokiem i wyglądał jak balon lub meduza. Obiekt nagle się pojawił, przeleciał kilkanaście metrów i znikł. Nie wiadomo jak było w pierwszym przypadku, ale w drugim tak samo wyglądający obiekt poruszał się "pod prąd", tj. w kierunku przeciwnym do podmuchów wiatru
Czy zauważono jakieś istoty: nie
Liczba świadków: 1
Czas trwania obserwacji: ?
Źródło: Opracował Marek Sęk "Ivellios", na podstawie rozmowy telefonicznej ze świadkiem

1 komentarz do “Dwukrotna obserwacja półprzezroczystego UFO nad Tychami w 2019 roku”

  1. Widziałem to przed chwilą w Chorzowie Batorym godz.0:05 9 czerwca 2023.
    Pólprzezroczysty deltoid bezszelestnie poruszający sie ze znaczną prędkoscią.
    To już drugi raz . wcześniej myślałem ze mi sie przewidziało

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!