UFO nad Poznaniem (os. Przyjaźni)

Relacja nadesłana przez Czytelnika UFO-Relacje.pl:

Była jesień 1983 roku około godziny 23:00.. Mieszkałem wtedy na Os Przyjaźni w Poznaniu. Ten późny wieczór będę pamiętał do końca życia.
Będąc z moją Mamą w kuchni nagle za oknem usłyszeliśmy ogromny huk przypominający odgłos zgniatanych blach ocierających o siebie trwało to sekundę lub dwie,potem nastąpiła cisza, myśleliśmy, że spadł samolot lub coś podobnego. Szybko dobiegliśmy do okna. Naszym oczom ukazał się niesamowity widok wszystko wokół było koloru czerwono-fioletowego i było jasno jak w dzień.Gdy spojrzałem w górę nad moim blokiem na tle czarnego nieba unosił się ogromny spodek który również był tego koloru. Pamiętam wtedy niesamowitą ciszę jaka panowała w około. Spodek w kształcie koła . Co ciekawe jego światło choć mocne nie oślepiało. Zjawisko trwało około dwóch do trzech minut, w pewnym momencie obiekt zaczął powoli poruszać się w kierunku północnym, w momencie gdy się oddalał światło podążało razem z nim, przypominało to skaner .Obserwowałem do końca, aż zniknął nad osiedlami na Piątkowie.

Opis załączników (jeśli są, będą zaprezentowane pod treścią relacji):
Data obserwacji: 1983
Miejscowość: Poznań (wielkopolskie)
Opis obiektu: Trudno było stwierdzić na jakiej był wysokości, ale przypuszczam, że około 100 metrów średnicy, kształt idealnie okrągły,kolor czerwono -fioletowy. Gdy zobaczyłem go pierwszy raz stał w miejscu po chwili zaczął się przemieszczać w kierunku północnym, miałem wrażenie, że najpierw wolniej ,a potem przyspieszył,aż zniknął zupełnie.
Czy zauważono jakieś istoty: nie
Liczba świadków: 2
Czas trwania obserwacji: 2-3 minuty
Źródło:

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!