UFO nad Świnoujściem wiosną 2011 lub 2012 roku

Obserwacja UFO nad Świnoujściem pod koniec marca 2011 lub 2012 roku. Świadek między godziną 13:00 a 14:00 przebywał na balkonie swojego mieszkania przy ul. Kujawskiej. Niebo było czyste, błękitne. Nagle, od strony Niemiec, słuchacz zauważył coś co wyglądało jak deszczowa chmura. Obiekt zaczął się przybliżać w kierunku jego osiedla i zawisł nad ul. 11 Listopada. Obiekt stopniowo zmieniał kształt, początkowo wyglądał jak chmura, z czasem przybrał kształt i wygląd metalicznie połyskującego spodka.

W momencie, gdy obiekt znalazł się na terenie osiedla, wszystko wokół stopniowo zamarło – co przywodzi na myśl tzw. “czynnik Oz”. Cisza, nikogo i niczego nie słychać, świadek porównał to do ciszy “jak po wojnie nuklearnej”.

Spodek pozostawał nad ulicą 11 Listopada, wyglądając przy tym, jak gdyby opierał się na jakimś “połączeniu” czy “nóżce”. Od obiektu wychodziły wyraźnie widoczne promienie światła.

Słuchacz w czasie obserwacji kilkukrotnie opuszczał balkon i na niego wracał, zrobił to siedmiokrotnie. Zastanawiał się czy nie zawołać mamy przebywającej w pokoju obok, jednak z jakiegoś powodu tego nie zrobił. Zdarzenie trwało ok. 5-7 minut, po czym obiekt tak po prostu znikł, jak gdyby rozpłynął się w powietrzu. Wówczas wszystko wróciło do normy.

Opis załączników (jeśli są, będą zaprezentowane pod treścią relacji):
Data obserwacji: 2011
Miejscowość: Świnoujście (zachodniopomorskie)
Opis obiektu: Obiekt zmieniał kształt, w początkowej fazie obserwacji wyglądał jak "deszczowa chmura" na tle czystego błękitnego nieba, z czasem przybrał kształt i wygląd srebrzyście połyskującego latającego spodka. Osiadłszy nad ulicą 11 Listopada, wyglądał jak gdyby opierał się na "nóżce". Od obiektu wychodziły wyraźnie widoczne promienie światła.
Czy zauważono jakieś istoty: nie
Liczba świadków: 1
Czas trwania obserwacji: ok 5-7 minut
Źródło:

3 komentarze do “UFO nad Świnoujściem wiosną 2011 lub 2012 roku”

  1. Szkoda,że świadek tego nie sfilmował!Byłoby to fantastyczne!Aż dziwne,że tylko on to widział.Ale ufoki umieją zmieniać percepcje postrzegania i nie takie rzeczy robią.

    Odpowiedz
  2. Brakuje właśnie takiego doprecyzowania, co działo się wokół. Nie wierzę że o godzinie 13-14 nie ma ludzi na zewnątrz zwłaszcza w pogodny dzień. Fajnie byłoby dopytać światka czy ktoś inny również to widział.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!