Niezidentyfikowany obiekt latający nad Szczecinem 1 sierpnia 2020 r.

Relacja nadesłana w dniu 2 lipca 2021 roku do redakcji Radia Paranormalium, przez obywatela Indii, zamieszkującego w Szczecinie. Korespondencja pierwotnie sporządzona w języku angielskim, na język polski przetłumaczona przez Marka Sęka “Ivelliosa”.

Pozdrowienia dla wszystkich,

Nazywam się [dane do wiadomości redakcji] i mieszkam w Szczecinie w Polsce już od siedmiu lat.

1 sierpnia 2020 roku, około 10:40-11:00 czasu polskiego, ja i moja żona przygotowywaliśmy się do wyjścia – spojrzawszy przez okno, zauważyłem w oddali coś białego, co wyglądało jak balon. Z uwagi na odległość, nie byłem w stanie zrobić zdjęcia lub nagrać filmu. Poprosiłem żonę, aby się temu przyjrzała – obiekt znajdował się zaskakująco wysoko i daleko, co każe nam domniemywać, że nie był to balon, lecz coś innego. Napisałem w tej sprawie do mojego przyjaciela Damiana na Messengerze, aby mieć przynajmniej jakiś zapis tego. Załączam screena z rozmową z Damianem z tamtego dnia.

[uzupełnione w oparciu o wiadomości widoczne na screenie: To chyba znajdowało się w rejonie Turzyna. Wydawało nam się, że to balon meteorologiczny, jednak balon nie szybowałby w powietrzu w taki sposób]

Dzień później natrafiłem na informację o obserwacjach nad Kanadą i Danią obiektu, który wyglądał dokładnie tak samo, jak obiekt ze Szczecina. Załączam link do artykułu na temat tych obserwacji: https://www.abbynews.com/trending-now/video-apparent-ufo-spotted-in-abbotsford/

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, proszę pisać. Z przyjemnością podzielę się szczegółami.

Z wyrazami szacunku,
[dane do wiadomości redakcji]

Opis załączników (jeśli są, będą zaprezentowane pod treścią relacji):
Data obserwacji: 1 sierpień 2020
Miejscowość: Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis obiektu: Obiekt z wyglądu przypominał balon meteorologiczny, jednak poruszał się w odmienny sposób
Czy zauważono jakieś istoty: nie
Liczba świadków: 2
Czas trwania obserwacji:
Źródło:

2 komentarze do “Niezidentyfikowany obiekt latający nad Szczecinem 1 sierpnia 2020 r.”

 1. Potwierdzam, ze jak nocowalem w Szczecinie (delegacje) to wieczorami widzialem dokladnie takie obiekty.
  Daty sobie nawet zapisalem:
  6 lipca 2021
  8 marca 2021
  31 lip 2020
  Ruch obiektow standardowy – albo leci z kilka tysiecy kilometrow na godzine i znika w 3 sekundy nad horyzontem, albo stoi w miejscu i siup – nabiera niesamowitej predkosci i odlatuje w niecala sekunde w jakim kierunku – poziomo lub pionowo.
  Jakbyscie chcieli jakies video to moze je zrobic przy najblizszej okazji.

  Odpowiedz
 2. Z tego,co wiem,to balony meteorologiczne wypuszczane są nawet na wysokość kilkudziesięciu km..Kilkanaście lat temu zaobserwowałem kulisty obiekt,który mógłby być balonem,ale poruszał się pod wiatr,ruchem jednostajnym,robiąc półokrąg.Był koloru szarego,srebrnego.Po chwili zacząłem go filmować komórką,ale przez blask słońca nie widziałem nic na ekranie,i niestety nie udało mi się go nagrać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!