Zdjęcie dziwnego obiektu w sąsiedztwie lecącego samolotu. Sierpień 2018 rok.

Relacja nadesłana przez Czytelnika serwisu UFO-Relacje.pl:

Był piękny, bezchmurny sierpniowy dzień. Odpoczywałem nad zalewem w miejscowości Rdzuchów (gm. Potworów, woj. mazowieckie).  W tej okolicy jest duży ruch w powietrzu, ponieważ przelatują tędy samoloty podchodzące do lądowania na Okęciu w Warszawie. Mój syn jest pilotem i tego dnia (podał mi przybliżoną godzinę) miał tędy przelatywać, dlatego postanowiłem zrobić kilka zdjęć w nadziei, że może uda się zrobić fotę jego samolotu. Gdy zacząłem przeglądać zdjęcia w domu, na jednym z nich zobaczyłem dziwny obiekt w sąsiedztwie samolotu (nie zauważyłem go robiąc zdjęcie). Pokazałem go synowi, a on swoim kolegom, ale niestety, nikt nie był w stanie zidentyfikować obiektu.

Den huvudsakliga effekten du får av att ta viaqgra 100 är en stark och långvarig erektion och snabb återhämtning efter utlösning. Om 2-3 minuter efter avslutat samlag är du redo för nästa.

1 komentarz do “Zdjęcie dziwnego obiektu w sąsiedztwie lecącego samolotu. Sierpień 2018 rok.”

  1. Witam. Mam na imię Jarek. Jestem z kot. kłodzkiej. Podobną sytuację miałem może nawet tego samego roku co powyższy post. Lub w 2017r. Z teściem rąbałem drzewo na polu, a że jestem uczulony na dźwięki samolotów. Gdyż dosyć, dosyć interesuję się awiacją i spoterstwem. Patrzę na niebo leci jakiś B777, ale zaraz obok niego od lewego jego skrzydła lecą przy nim 2 światełka. Mówię do teścia “Tata patrzy, UFO tak koło samolotu leci, no bo co to jest?” Zamarł na chwilę, nie komentując nic zajął się dalej przy drzewie. Ja jakoś jeszcze chwilę to obserwowałem dopóki mi odległość wzroku pozwalała. Punkty jakby nie znacznie przesuwały się między sobą, ale lecąc cały czas przy skrzydle i pod podwoziem. Nie miałem przy sobie wówczas nawet telefonu, by zrobić zdjęcie, chodź przypuszczam że nawet by tego nie ogarnął. Chciałem tak jakby napatrzyć się na to by się utwierdzić. Tutaj widzę na zdjęciu że biały punkt wygląda jakby wyrzut energii napędzającej, bo dalej jest ciemniejszy jakby tuba czy ‘ich dron?’ Może i przy mojej obserwacji tak to wyglądały by, jednak, ja z dalekiej odległości widziałem jedynie jasne punkty. Tak zahaczając o temat.: wiele miałem podobnych sytuacji i obserwacji, ale ustosunkowuję się obecnie do tego. Pozdrawiam.👋 I życzę dalszego rozwoju strony i szerokiego odbioru! 😀👍

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!