Łuna światła i dziwna postać w Czerwonce

Zdarzenie miało miejsce latem 1989 lub 1990 roku we wsi Czerwonka koło Biskupca w woj. warmińsko-mazurskim. Były godziny wieczorne. Trójka świadków w wieku 12-13 lat, bawiąc się nieopodal wysokiego wzgórza, dostrzegła wychodzącą nagle zza wzgórza łunę światła, na tle której zauważyli zarys postaci przypominającej wyglądem kosmonautę. Świadek, analizując zdarzenie po latach, skojarzył wygląd tej postaci z istotą widoczną na słynnej fotografii “Astronauty z Burgh Marsh”. Świadkom zdało się, że tajemniczy jegomość zmierza w ich kierunku, zatem przerażeni czym prędzej wzięli nogi za pas i czym prędzej uciekli, kierując się w stronę domu babci jednego z nich. Świadek, który przekazał relację Radiu Paranormalium, miał do domu ponad kilometr drogi. Ponieważ pojawienie się postaci wywarło na wszystkich bardzo duże wrażenie, słuchacz bał się wracać do domu sam, poprosił więc pozostałych kolegów, aby go odprowadzili.
Wróciwszy do tego zdarzenia w rozmowie kilka lat później, świadkowie stwierdzili, że wszyscy trzej zapamiętali ten incydent w sposób identyczny.

Opis załączników (jeśli są, będą zaprezentowane pod treścią relacji):
Data obserwacji: 1989
Miejscowość: Czerwonka (warmińsko-mazurskie)
Opis obiektu: Nie zauważono obiektu, a jedynie łunę światła, która pojawiła się zupełnie nagle. Na tle łuny świadkowie dostrzegli zarys postaci przypominającej kosmonautę
Czy zauważono jakieś istoty: tak
Liczba świadków: 3
Czas trwania obserwacji:
Źródło: Rozmowa telefoniczna przeprowadzona ze świadkiem przez Radio Paranormalium

1 komentarz do “Łuna światła i dziwna postać w Czerwonce”

  1. Czy to wydarzenie nie miało miejsca po prawej stronie torów prowadzących z Czerwonki do Olsztyna? Jeśli tak, to nie jest to pierwszy incydent paranormalny w tej okolicy. Dokładne określenie miejsca tego zdarzenia byłoby bardzo pomocne.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!