Obserwacja UFO między kominami elektrowni

Nie będę się przedstawiał bo to bez sensu. W każdym bądź razie widziałem UFO i to nie tylko ja ale widzieliśmy to wszyscy czterej.
To były lata 1989-początek 1990 +-2 lata, już nie pamiętam dokładnie. Pochodzę z Wodzisławia Śląskiego. Byliśmy na rowerowej przejażdżce na trasie Łaziska – Gorzyce. W oddali po czeskiej stronie widać było elektrownię czeską i kominy elektrowni jak na dłoni. Między kominami pojawił się jakiś obiekt i co skłania mnie ku temu żeby twierdzić iż to UFO to fakt, że obiekt jak za pomocą włącznika pojawiał się raz nad jednym kominem, raz nad drugim, a raz między nimi. Trwało to może z minutę, ale to jest nie możliwe jak tak szybko to się zmieniało.

Opis załączników (jeśli są, będą zaprezentowane pod treścią relacji):
Data obserwacji: 1989
Miejscowość: Łaziska - Gorzyce (śląskie)
Opis obiektu: Obiekt o bliżej niesprecyzowanym przez świadka kształcie, pojawiał sie i znikał między dwoma kominami elektrowni po czeskiej stronie
Czy zauważono jakieś istoty: nie
Liczba świadków: 4
Czas trwania obserwacji: ok. minuty
Źródło: Korespondencja SMS nadesłana do Radia Paranormalium. Mimo kilkukrotnych prób nie udało się nawiązać kontaktu ze świadkiem

1 komentarz do “Obserwacja UFO między kominami elektrowni”

  1. Ponieważ nie udało nam się nawiązać kontaktu ze świadkiem w celu ustalenia dokładniejszych szczegółów obserwacji, relację publikujemy w takiej postaci, w jakiej ją otrzymaliśmy, poddając ją jedynie drobnej korekcie językowej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Leave the field below empty!